HALLITUS

Suomen MS-hoitajat ry:n hallitus 2019

 

Puheenjohtaja

Minna Salakari, Turku

040 730 7877

minna.salakari@ms-hoitajat.fi

 

Rahastonhoitaja 
Aija Kallio, Jyväskylä

aija.kallio@ms-hoitajat.fi

 

Varapuheenjohtaja, markkinointivastaava
Ulla Kokkonen,
Kuopio

ulla.kokkonen@ms-hoitajat.fi

 

Jäsensihteeri
Kirsi Tavasti, Kuopio

kirsi.tavasti@ms-hoitajat.fi

Verkkovastaava

Tuula Ala-aho, Oulu

tuula.ala-aho@ms-hoitajat.fi

Jäsen

​Jan Holmberg

jan.holmberg@ms-hoitajat.fi

 

Sihteeri

Petra Pulkki, Lahti

petra.pulkki@ms-hoitajat.fi

 

Varajäsen                                

Tiina Munkki, Turku

tiina.munkki@ms-hoitajat.fi

 

Varajäsen

Saija Kultala, Turku

saija.kultala@ms-hoitajat.fi

 

Varajäsen

Marianne Nylund, Kokkola

marianne.nylund@ms-hoitajat.fi

 

Varajäsen

Tiina Elo, Pori

tiina.elo@ms-hoitajat.fi

 

Varajäsen

Katja Oinas, Kemi

katja.oinas@ms-hoitajat.fi

 

Varajäsen

Jukka Juvankoski, Helsinki

jukka.juvankoski@ms-hoitajat.fi

 

 

Suomen MS-hoitajat ry, pankkiyhteys

 

Sampopankki

FI15 8000 1970 626595

www.ms-hoitajat.net

TUKIJAT

Suomen MS-hoitajat ry:n yhteistyötahot tukevat yhdistyksen toimintaa platina-, kulta- tai hopeatasolla.

PLATINA-TASO:

KULTA-TASO:

HOPEA-TASO:

  • MS-hoitajat Facebookissa
  • MS-hoitajat Instagramissa

© 2019 Suomen MS-hoitajat ry